Summer postcard 2017

Do zabawy „Summer postcard 2017” zorganizowanej na początku lata przez Karolinę / b-craft / „wciągnęła” mnie Małgosia / Szmatki Małgorzatki /. Nigdy nie szyłam patchworkowych pocztówek więc byłam nieco przerażona tym wyzwaniem i kompletnie nie miałam pomysłu. Podglądałam jak dziewczyny pokazują swoje piękne prace i zastanawiałam się co tu uszyć. Aż pewnego dnia po prostu przestałam kombinować. Jeżeli wakacje to przygoda, morze, plaża i słońce.

Szycie kartek sprawiło mi wielką frajdę, ale mojej radości nie było końca kiedy dowiedziałam się, że jedna z moich kartek została nagrodzona. Nagroda to komplet cudnych nici do pikowania firmy Aurfil.

Dziękuję Karolinie za zorganizowanie konkursu, Małgosi że pamiętała o mnie i mojej córce, która mobilizowała mnie w szyciu słowami „mamo nie mów, że ty tego nie potrafisz”

Pozdrawiam Wszystkich zaglądających na mojego bloga i dziękuję za pozostawione komentarze.

8 myśli do „Summer postcard 2017”

 1. Wiolu, gratuluję serdecznie i cieszę ogromnie!
  Jestem przekonana, że nagroda sprawiła ci dużo przyjemności, a sprawi jeszcze więcej, bowiem praca z tymi nićmi jest świetna 🙂 Zwłaszcza przy takich tyci rozmiarach, jakie przyszło nam szyć 🙂
  Też pierwszy raz szyłam takie maleństwa i z zachwytem stwierdziłam, że to bardzo przyjemne 🙂
  Pozdrawiam i gratuluję!

  1. Dziękuję Ci Małgosiu i to podwójnie, bo gdyby nie Ty to by mnie ominęło tyle radości:) Szycie tych maleństw to wielka frajda i na pewno jeszcze kiedyś takie karteczki uszyję. Pozdrawiam serdecznie:)

 2. Wiolu gratuluję serdecznie 🙂 Bardzo się cieszę, bo twoje kartki były niezwykle pomysłowe (mnie urzekła „golizna” 😉 ). Nici piękne i faktycznie pięknie się nimi szyje (mam całe dwie szpuleczki). Teraz już tylko pozostaje czekać na efekty współpracy z nimi 😉
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Dziękuję Basiu. Nici są cudowne i cieszę się nimi jak małe dziecko, które dostało upragnioną zabawkę, tyle tylko, że zamiast nią się bawić to z podziwem na razie oglądam:))). Pozdrawiam serdecznie.

 3. Kartki patchworkowe – mega udane !!! Jesteś niesamowicie pomysłowa i uzdolniona !!! To mistrzostwo świata !!! Kartki dopracowane w najdrobniejszym szczególe !!! Gratuluję !!! Pozdrawiam serdecznie :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *