Zielone

Poproszono mnie o uszycie patchworkowego bieżnika. Tkaniny i kolory wybrała osoba zamawiająca, miało być beżowo-zielono.

Jak uszyłam bieżnik to ze swoich zapasów wygrzebałam jeszcze inne tkaniny w zieleniach i beżach. Z nich uszyłam dwie poduszki (40x40cm). W zielonych poduszkach zastosowałam te same bloki co w poduszkach pomarańczowych. Inne jest jedynie wykończenie brzegu poszewki. Tył poszewki to bawełniana tkanina, jedna z użytych w bloku. Poszewka zamykana jest na zamek błyskawiczny. Bardzo polubiłam ten rodzaj zapięcia.

Dziękuję Wszystkim zaglądającym do mnie za miłe słowa jakie pozostają. Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknych jesiennych dni.

12 myśli do „Zielone”

  1. Wiolu,
    ja uwielbiam ten ciepły odcień zieleni, lubię również przewagę takich odcieni w obrazach. W połączeniu z beżem wyszło bardzo spokojne i delikatne zestawienie. Jak zwykle mistrzowskie wykonanie, więc nie dziwię się osobie zamawiającej, że zwróciła się właśnie do Ciebie.
    Pozdrawiam serdecznie i również życzę pełnych słońca dni.

    1. Dziękuję, cieszę się, że się podobają. Czekam na pokaz Twojego zielonego bieżnika. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu i zapraszam ponownie. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *