Czas się zmobilizować

Brak czasu, brak weny spowodowały, że dość długo mnie tu nie było. Ale czas się zmobilizować i zacząć działać. I tak na rozruch uszyłam poduszki. Wiosna w pełnym rozkwicie, w ogrodzie co rusz coś nowego zakwita, po prostu festiwal barw. Więc i na moich poduszkach znalazły się kwiaty.

Zrobiłam także komplet serwetek. Białe margaretki wykonane ściegiem łańcuszkowym całkiem dobrze prezentują się na szarym lnie.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę pięknych słonecznych dni 😉

12 myśli do „Czas się zmobilizować”

 1. Dobrze, że już jesteś Wiolu, bo może i ja szybciej się zmobilizuję do twórczej pracy. Tyle zajęć jest teraz w ogrodzie, że na nic innego nie starcza czasu. Twoje podusie jak zwykle piękne, świetne zapięcia. Co do serwetek, to podziwiam Twoją cierpliwość, bo ile to pracy, żeby „wymalować igłą ” takie cudeńka. Iryski piękne, bardzo lubię we wszystkich kolorach. Te różowe kwiatki to chyba zawciąg, ale w moim ogrodzie nie chciał rosnąć.
  Serdecznie pozdrawiam Monika

  1. No właśnie, czas zabrać się do twórczej pracy, koniec lenistwa. Zaglądałam do Ciebie zobaczyć co nowego zrobiłaś, a tu nic. Ale jak kogoś można popędzać skoro samemu nic się nie robiło. W ogrodzie posiane, posadzone i niech sobie rośnie… no to do dzieła. Dziękuję, że nie zapomniałaś o mnie. Czekam również na Twoje piękne prace. Pozdrawiam serdecznie.

   1. Dzięki, że również do mnie zaglądasz. Ja nawet ostatnio wyciągnęłam maszynę do szycia i zabrałam się za dżinsowe koszyczki, ale niestety moja maszyna nie chciała współpracować na zgrubieniach. Być może powinnam zakupić specjalne igły do dżinsu. Co do malowania, to dwa miesiące temu zamówiłam środek konturowy i jak na razie nie mogę się go doczekać. Jak tylko dostanę to ruszam do dzieła. Pozdrawiam
    Monika

 2. Cudne, równe tak, że Instytut Miar i Wag mógłby się na nich wzorować. JAK ZWYKLE PIĘKNIE I JAK ZWYKLE POWALA PRECYZJĄ..

  Pozdrawiam.
  MK

 3. Oj tam, oj tam ….. kontroler jakości na pewno coś by znalazł. Ale miło mi, że tak pozytywnie oceniasz moją pracę. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Dziękuję. Szkoda tylko, że wiosna ciągle płata figle…. świeci słońce a za chwilę ulewa, oby już wypogodziło się na dobre. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *