Oczywiście

Dzisiaj również poduszki. Tym razem w kolorze biało-czerwonym. Zestawienie można powiedzieć oczywiste. Z przodu czerwony wzór na białym tle, z tyłu biało-czerwona kratka… Taka oczywista oczywistość.

Pozdrawiam Wszystkich oraz życzę udanego tygodnia.

10 myśli do „Oczywiście”

    1. Faktycznie, czerwień kojarzy się ze świętami, ale odrobina czerwieni na co dzień nie zaszkodzi. Miło mi, że zajrzałaś do mnie. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Wiolu jak zwykle po mistrzowsku dobór kolorów, materiałów dodatków i dopełnia perfekcja i staranność wykonania.. Ten zestaw kolorów zawsze wnosi radość do pomieszczenia. Pozdrawiam serdecznie

  2. Oglądam te poduszki od jakiegoś czasu. Bardzo mi się podobają. Precyzja jak zwykle na najwyższym poziomie. Kolory również i łączenie wzorów też bardzo mi się podoba Ja nigdy nie mam odwagi- zawsze jak wzrór to reszta gładka. Choć może odważę się na podkłądki dwuwzorowe kiedyś. Podobnie jak kiedyś przyjdzie czas na lamówkę

    Pozdrawiam i czekam na wpisy.
    Mi maszyna odmówiła współpracy.

  3. Witaj Wiolu, dobrze że już jesteś. Pochwal się co nowego powstało w Twojej pracowni. Jak tam gałązki hortensji czy przetrwały zimę, bo jeśli nie to będę produkować nowe. Pozdrawiam i dzięki, że o mnie pamiętasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *