W kratkę

Myślę, że są osoby, które jeszcze pamiętają o mnie i które tu jeszcze zaglądają. Wracam więc po dwumiesięcznej przerwie, jednak bez planów i postanowień, w myśl powiedzenia „Chcesz rozśmieszyć Pana Boga, powiedz mu o swoich planach”. Co ma być to będzie.

A na początek są poduchy, biało-czarne, kraciaste w dużą kratkę i drobną krateczkę. W kolorystyce może wyglądają trochę ascetycznie ale… W poduszkach w drobną krateczkę nieco „poszalałam” i tył troszkę ozdobiłam. Czerwona wypustka, czerwone guziczki nadają poduszkom nieco szyku. W takiej wersji tył może stać się przodem, jak kto woli.

Wszystkim zaglądającym tutaj życzę udanego tygodnia. Dziękuję za odwiedziny i pozostawione komentarze. Pozdrawiam serdecznie 😉

18 myśli do „W kratkę”

 1. No pięknie…. to ja mojego krzywego Szczerbtka już chowam…. .. no cudowne, wykończenie tych drobnokrateczkowych to już w ogóle niesamowite a precyzja jak zwykle powalająca .

  Pozdrawiam podziwiając,
  podziwiam pozdrawiając.

  Proszę o więcej!!!!!!!!!!!

 2. Wiolu jak mówi stare powiedzenie, że” największa elegancja leży w prostocie” i to jak widać się sprawdza.
  Wyszło naprawdę pięknie i to połączenie z czerwoną wypustką i guziczkami dodało finezji. Całość rewelacja, no i jak zwykle ta niezwykła precyzja…
  Pozdrawiam serdecznie.

 3. Fajnie, ze wróciłaś 🙂 Świetny pomysł z tą czerwoną lamówką i guziczkami. Dla mnie to jak najbardziej przód :))) Pozdrawiam serdecznie w nowym roku.

 4. Urocze poduchy-kratka w szarościach i czerwone dodatki są super. Bardzo mi się podobają. Pozdrawiam serdecznie. Kasia-mazurskie pasje:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *