Hello Sunshine 2016

Naszło mnie na uszycie „czegoś”. No właśnie jakoś nie mogłam sprecyzować czym to „coś” ma być. Pooglądałam różne czasopisma, powyciągałam tkaniny i… no cóż, były chęci, wena uciekła.

Gdzieś w pamięci miałam wzór, który mi się podobał ale do jego wykonania potrzebna była specjalna linijka-szablon. Zaczęłam więc kombinować. Okazało się, że bez specjalnego narzędzia też można. Cięłam, zszywałam, przycinałam, znowu zszywałam. Na koniec jedna ramka, potem jeszcze obramowanie, proste pikowanie i moje „coś” nabrało wyglądu. Quilt, który powstał ma wymiary 100x100cm.

Ponieważ ma kolory z palety barw lata zgłaszam go na konkurs Hello Sunshine organizowany przez Gosię na blogu Quilts My Way w kategorii „modern quilts”.

Pozdrawiam Wszystkich zaglądających na mojego bloga i życzę pięknych słonecznych dni.

16 myśli do „Hello Sunshine 2016”

 1. Bardzo ładny quilt Wiolu. Pięknie dobrałaś kolory, to są moje ulubione .Też coś uszyłam w tych kolorach, kto wie czy nie z tych samych materiałów. Zostało mi tylko wypikować .Chyba zdążę do końca sierpnia.
  Ten szablon mam ale jeszcze go nie wypróbowałam.

 2. Dobrze, ze Cię naszło!
  Świetna praca, lubię takie „przekładańce” 🙂
  A specjalne linijki, szablony… Mam ich trochę, fakt. Ale można bez nich wiele. Sprawdziłam!

 3. Wiolu jestem pełna podziwu dla Twoich prac. Przepieknie wyszło. Zestaw kolorystyczny bardzo optymistyczny i bardzo ciekawy wzór, który przyciąga wzrok.
  Pozdrawiam serdecznie.

 4. Wzór przyciąga wzrok, mogę nawet śmiało stwierdzić, że mnie wciąga :))) Ale to co dopełnia całości i co niezmiernie mi się podoba – kiedyś niewątpliwie odgapię 🙂 – to niesymetryczna ramka – dla mnie bomba!!

 5. Kasiu, bardzo cieszę się, że wzór przyciąga wzrok bo to znaczy, że osiągnęłam zamierzony efekt. Niesymetryczną ramkę też kiedyś zobaczyłam i uznałam, że w tej pracy będzie taka dobrze wyglądała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *