Londyn

Big Ben, Tower Bridge, piętrowy czerwony autobus, budka telefoniczna, Underground… niestety to nie relacja z wycieczki po Londynie.

Pewnego dnia kupiłam kawałek bawełny zadrukowanej zdjęciami przedstawiającymi charakterystyczne miejsca w Londynie. Z materiału tego uszyłam poduszki i mam kawałek brytyjskiej stolicy na kanapie.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich odwiedzających i życzę miłego tygodnia 😉

13 myśli do „Londyn”

  1. Ktoś kto zaprojektował budkę telefoniczną i autobus, na pewno nie przypuszczał, że przez dziesiątki lat nadal będzie cieszył nasze oczy :))))

  2. Ale świetne! Gdzie Ci się udało upolować taki materiał?? Ja poszukuję z motywem Nowego Yorku lub z hiszpańskim akcentem, ale niestety…szukam dalej.

    1. Materiał ten kupiłam w sklepie z materiałami. Był tylko z londyńskim motywem. Ale w którymś internetowym sklepiku z materiałami natrafiłam na taki z motywem Nowego Yorku . Niestety za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było. Pozdrawiam serdecznie.

    1. Coraz częściej pojawiają się materiały z charakterystycznymi motywami dla różnych miast. Nowy York z żółtą taxi wygląda bardzo fajnie. Z wieżą Eiffla widziałam już uszytą pościel. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *