Twórczo Zakręceni

W dniach 16-19 października w Ustroniu odbył się V Zjazd Twórczo Zakręconych. Stoiska z artykułami do robótek ręcznych oraz liczne kursy przyciągnęły wiele osób zainteresowanych rękodziełem. To zainteresowanie również i mnie przyciągnęło w to miejsce. Wśród wielu stoisk moją uwagę przykuło stoisko sklepu toiowo.

Obok licznych artykułów do decoupage oraz innych technik ozdabiania przedmiotów, dziewczyny oferowały piękne tkaniny. Niestety nie mogłam przejść obojętnie obok takich rarytasów. Miła rozmowa, wymiana doświadczeń spowodowały, że dziewczyny zaproponowały mi abym udzieliła kilku porad odnośnie szycia patchworku.

I tak na szybko powstały dwa bardzo proste bloki, które mogą stać się bazą do tworzenia większych rzeczy. Za sprawą dziewczyn stałam się także posiadaczką dwóch zestawów pięknych tkanin Gütermann’a z kolekcji Notting Hill i Summer Loft.

Agnieszko, Aniu, dziękuję bardzo za miło spędzony czas i prezenty.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających oraz życzę udanego i ciepłego tygodnia.

11 myśli do „Twórczo Zakręceni”

  1. Wiolu gratulacje, ja tez bym nie przeszła obojętnie obok takich cudeniek. Te zestawy są przepięknie, delikatne, pastelowe i wszystko tak świetnie się komponuje. Wiesz, że z szyciem to u mnie nie najlepiej, ale tkaniny zawsze chętnie kolekcjonuję. Może te moje, też kiedyś doczekają się, że pójdą pod igłę. Pozdrawiam serdecznie.

  2. Chociaż szycie to „nie moja bajka” to pewnie też bym nie przeszła obojętnie obok takich wspaniałości:)
    Basia (mazurskie pasje -świat Basi)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *